Додаток до рішення міської радивід 26.11.2015р. р. № 2- 2/VIІ

Додаток до рішення міської ради

від  26.11.2015р. р. № 2- 2/VIІ

 

СПИСОК ДЕПУТАТІВ

міської ради VIІ-го скликання закріплених,  за округами

№ п/п

Прізвище,

 ім’я та по батькові

Округ

  1.  

Мальована Світлана Леонідівна

 ОКРУГ № 1

вул.Богдана Хмельницького, вул.Енгельса, вул.Заводська, вул.Маяковського, вул.Перемоги: 38–151, вул.Радгоспна.

  1.  

Дубіцький Павло Дмитрович

ОКРУГ № 2

вул.Радянська, вул.Фрунзе, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Чапаєва

  1.  

Воронов Павло Сергійович

ОКРУГ № 3

вул.Благовісна, вул.Будьонного, вул.Гагаріна,

  1.  

Монзуль Анастасія Олександрівна

ОКРУГ № 4

вул.Дмитра Коломійця, вул.Кам’янська, пров.Кам’янський,

  1.  

Шевченко Катерина Григорівна

ОКРУГ № 5

 вул.Лісна, вул.Миру, вул.Перемоги: 1–37; вул.Польова, вул.Шолохова

  1.  

Куліковський Геннадій Романович

ОКРУГ № 6

вул.Холодноярської Республіки, вул.Червона, , пров.1 Червоний, пров.2 Червоний, пров.3 Червоний, пров.4 Червоний

  1.  

Скринник Володимир Іванович

ОКРУГ № 7

вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Галочкіна, вул.Гайдамацька, вул.Жовтнева. пров.Будівельний

  1.  

Грабовий Володимир Миколайович

ОКРУГ № 8

 вул.Героїв Майдану: 49–116

  1.  

Чупак Таміла Петрівна

ОКРУГ № 9

 вул.Калініна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Куйбишева, вул.Нечуй-Левицького, вул.Першотравнева, пров.Першотравневий

10.   

Віщанський Сергій Іванович

ОКРУГ № 10

 вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Пролетарська, пров.Пролетарський, вул.Тясминська, вул.Червоноармійська, пров.Червоноармійський,пров.1 Тясминський, пров.2 Тясминський, вул.Щаслива, вул.Зоряна

11.   

Самань Олександр Петрович

ОКРУГ № 11

 вул.Горького, пров.Горького, вул.Грушевського, вул.Ільїна, вул.Льва Толстого

12.   

Плєшкань Андрій Миколайович

ОКРУГ № 12

 вул.Людмили Борисової: 64–64Б, 66–66А, 68, 70, 72–74, 79А–132; вул.Матросова

13.   

Ліпченко Юрій Іванович

ОКРУГ № 13

вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, пров.Привокзальний, вул.Сердюка, пров.Сердюка, вул.Степова, вул.Стельмаха, вул.1-го Грудня, пров.Ільїна, пров.Молодіжний, пров.1 Грудня, пров.2 Людмили Борисової, пров.3 Людмили Борисової

14.   

Буцький Василь Сергійович

ОКРУГ № 14

вул.Героїв Майдану: 1–23; вул.Задніпровського: 2, 4, 6–6/2, 8–10, 12–14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Комсомольська, пров.1 Комсомольський, пров.2 Комсомольський, пров.3 Комсомольський

15.   

Могилка Анатолій Петрович

ОКРУГ № 15

 вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Людмили Борисової: 1–63, 65, 67, 69, 71, 75–77; вул.Максима Залізняка, вул.Машинобудівна, вул.Незалежності, пров.1 Людмили Борисової

16.   

Будянська Надія Володимирівна

ОКРУГ № 16

вул.Партизанська, пров.Партизанський, вул.Петра Василини: 12–72; вул.Сонячна, пров.Сонячний, вул.Соборна, вул.Тростянка, пров.Козацький

17.   

Василенко Олександр Григорович

ОКРУГ № 17

 вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Зв’язківців, вул.Івана Виговського, вул.Кіровоградська, вул.Котовського, вул.Кошового, вул.Кравченка, вул.Островського, вул.Пархоменка, вул.Петра Василини: 4–8; вул.Попова, вул.Щорса

18.   

Цвіркун Ольга Юріївна

ОКРУГ № 18

 вул.Садова, вул.Смірнова, вул.Тургенєва, вул.Черкаська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–14, 18–187; вул.Юнацька, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42–66; пров.2 Шевченка, пров.3 Садовий

19.   

Шевченко Ольга Вікторівна

ОКРУГ № 19

вул.Ватутіна, вул.Геологічна, вул.Шевченка: 16–16А; пров.1 Ватутіна, пров.2 Ватутіна

20.   

Герасименко Володимир Анатолійович

ОКРУГ № 20

пров.1 Шевченка: 33, 35, 37, 39–39А, 41

21.   

Кивгила Олександр Григорович

ОКРУГ № 21

 вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галі Кудрі, пров.Галі Кудрі, вул.Героїв Майдану: 24–45; вул.Декабристів: 3–7, 11А, 13, 15, 17, 21, 23, 25/1, 27/1–27/2, 29, 31

22.   

Дяченко Світлана Володимирівна

ОКРУГ № 22

 вул.Гоголя, пров.1 Гоголя, пров.2 Гоголя, вул.Задніпровського: 1–1/2, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25–25/2, 27, 29, 31/1–31/2, 33, 35, 37, 39, 41–57; вул.Кірова, вул.Набережна

23.   

Ткаченко Сергій Андрійович

ОКРУГ № 23

вул.Пушкіна, вул.Реміснича, пров.Пушкіна, пров.1 Задніпровського, пров.2 Задніпровського

24.   

Березій Віктор Володимирович

ОКРУГ № 24

 в’їзд ж.д. 239 км., вул.Віктора Курноса, вул.Декабристів: 2, 10, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32–161; вул.Дружби, вул.Залізнодорожна, вул.Зарічна, вул.Ковпака, пров.Ковпака

25.   

Коваленко Людмила Борисівна

ОКРУГ № 25

 вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Олександра Захаренка, вул.Паризької Комуни, вул.Петра Харченка, вул.Петровського, вул.Радіщева

26.   

Гудошніков Сергій Сергійович

ОКРУГ № 26

 вул.Селищна, вул.Тельмана, вул.Шкільна, вул.50 ти річчя Визволення, пров.50 ти річчя Визволення

 

 

Секретар міської ради                                                                                                        А.М.Плєшкань

  • Переглядів: 43
  • 30.11.2015