Міська рада

Графік роботи

понеділок-четвер: 8:00 – 17:00
перерва: 13:00 — 13:45

п’ятниця:  8:00 – 16:00
перерва: 13:00 — 14:00

Список депутатів Кам’янської міської ради VIІ скликання

№ пп ПІБ Дата народження Посада, місце роботи
1 Березій Віктор Володимирович 01.03.1962 Начальник дільниці експедиції № 57 КП «Кіровгеологія»
2 Будянська Надія Володимирівна 23.03.1958 Пенсіонерка
3 Буцький Василь Сергійович 01.01.1956 Директор фірми «Шляховик»
4 Василенко Олександр Григорович 02.04.1956 ФОП
5 Віщанський Сергій Іванович 09.10.1956 Майстер, РКП «Кам’янський водоканал»
6 Воронов Павло Сергійович 11.10.1963 Вчитель, ЗОШ № 2
7 Грабовий Володимир Миколайович 30.10.1968 Заступник голови, Кам’янська районна організація ветеранів Афганістану
8 Гудошніков Сергій Сергійович 05.10.1983 Начальник виробництва, ФОП «Ткаченко»
9 Дубіцький Павло Дмитрович 12.03.1987 Тимчасово не працюючий
10 Дяченко Світлана Володимирівна 28.09.1980 ФОП
11 Кивгила Олександр Григорович 26.02.1971 ФОП
12 Коваленко Віталій Валентинович 19.06.1972 Начальник УПСЗН
13 Коваленко Людмила Борисівна 17.03.1977 Бухгалтер, ТОВ «АПК-Сервіс»
14 Куліковський Геннадій Романович 08.11.1974 ФОП
15 Ліпченко Юрій Іванович 25.03.1959 ФОП
16 Магльована Світлана Леонідівна 11.10.1967 Головний редактор, газета «Аграрний край»
17 Могилка Анатолій Петрович 04.03.1972 Вчитель, ЗОШ № 1
18 Монзуль Анастасія Олександрівна 20.11.1986 Провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Кам’янської РДА
19 Плєшкань Андрій Миколайович 18.07.1975 Секретар Кам’янської міської ради
20 Самань Олександр Петрович 14.08.1952 Пенсіонер
21 Скринник Володимир Іванович 30.01.1961 Головний інженер, Кам’янське УЕГГ
22 Цвіркун Ольга Юріївна 15.02.1957 ФОП
23 Пугачов Максим Вікторович 27.10.1994 Вчитель
24 Шевченко Катерина Григорівна 30.11.1980 Продавець, ФОП «Дяченко»
25 Шевченко Ольга Вікторівна 03.11.1966 Завідуюча, ДНЗ № 2
26

Постійні комісії

З питань регламенту, депутатської етики та законності:

1. Будянська Надія Володимирівна — голова комісії

2. Скринник Володимир Іванович;

3. Воронов Павло Сергійович;

4. Шевченко Катерина Григорівна;

5. Монзуль Анастасія Олександрівна.

З питань бюджету та управління комунальним майном:

1. Коваленко Людмила Борисівна — голова комісії

2. Куліковський Геннадій Романович;

3. Василенко Олександр Григорович;

4. Могилка Анатолій Петрович.

З земельних питань:

1. Березій Віктор Володимирович — голова комісії

2.Самань Олександр Петрович;

3. Віщанський Сергій Іванович;

4. Кивгила Олександр Григорович.

З соціально-гуманітарних питань, культури та спорту:

1. Шевченко Ольга Вікторівна- голова комісії

2.Чупак Таміла Петрівна;

3. Дяченко Світлана Володимирівна;

4.Грабовий Володимир Миколайович;

5.Магльована Світлана Леонідівна.

З питань підприємництва, промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту та торгівельного обслуговування:

1. Ліпченко Юрій Іванович — голова комісії

2. Буцький Василь Сергійович;

3. Гудошніков Сергій Сергійович;

4. Дубіцький Павло Дмитрович;

5. Цвіркун Ольга Юріївна.