Міська рада

Графік роботи

понеділок-четвер: 8:00 – 17:00
перерва: 13:00 — 13:45

п’ятниця:  8:00 – 16:00
перерва: 13:00 — 14:00

Список депутатів Кам’янської міської ради VIІ скликання

№ п/п Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата Рікнародження Місце роботи (заняття)
1. Архип’юк Віталій Васильович 22.02.1959 Пенсіонер
2. Бадрак Григорій Вікторович 05.09.1959 Пенсіонер
3. Березій Віктор Володимирович 01.03.1962 Кам’янська дільниця УВТО КП «Кіровгеологія «
4. Батланов Сергій Михайлович 30.06.1967 Кам ’янська ЗОШ I- III ступенів №1
5. Василенко Олександр Григорович 02.04.1956 Фізична особа-підприємець
6. Волошина Ніна Петрівна 17.08.1970 Кам ’янська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів
7. Воронов Павло Сергійович 11.10.1963 Кам ’янська ЗОШ №2
8. Гарькавий Сергій Васильович 03.03.1964 Тимчасово не працює
9. Дорошко Руслан Іванович 06.09.1972 Держгеокадастр у м.Кам ’янка
10. Дяченко Світлана Володимирівна 28.09.1980 Фізична-особа підприємець
11. Коваленко Людмила Борисівна 17.03.1977 ТОВ» АПК-сервіс»
12. Клименко Наталія Степанівна 20.08.1960 Пенсіонер
13. Магльована Світлана Леонідівна 11.10.1967 Кам ’янська районна газета «Аграрний край»
14. Могилка Анатолій Петрович 04.03.1972 Ком ’янська ЗОШ I- III ступенів № 1
15. Могилка Сергій Борисович 14.02.1973 ТОВ «Олімп»
16. Морозов Сергій Анатолійович 10.02.1963 ТОВ «СпектрАгро»
17. Плєшкань Андрій Миколайович 18.07.1975 Секретар Кам’янської міської ради
18. Пляченко Валерій Васильович 23.10.1967 Тимчасово не працює
19. Романенко Юлія Миколаївна 10.12.1985 Землевпорядник
20. Самань Олександр Петрович 14.08.1952 Пенсіонер
21. Темний Олександр Борисович 30.07.1979 Директор ККПТМ
22. Фидрик Михайло Васильович 19.04.1968 Кам ’янська ЗОШ I- III ступенів №1
23. Халудрова Алла Миколаївна 26.12.1981 Фізична особа- підприємець
24. Чередніченко Сергій Анатолійович 14.06.1977 Тимчасово не працює
25. Шамрай Олександр Григорович 03.08.1970 Кам ’ямської районної організації профспілки працівників освіти і науки України
26. Щербушенко Станіслав Леонідович 02.05.1964 Фізична особа- підприємець

Постійні комісії

З питань регламенту, депутатської етики та законності:

Шамрай Олександр Григорович;

Магльована  Світлана Леонідівна;

Могилка Анатолій Петрович;

Воронов Павло Сергійович.

З питань бюджету та управління комунальним майном:

Коваленко Людмила Борисівна;

Халудрова Алла Миколаївна;

Дяченко Світлана Володимирівна;

Василенко Олександр Григорович;

Морозов Сергій Анатолійович;

Темний Олександр Борисович;

Архип’юк Віталій Васильович;

Романенко Юлія Миколаївна

З земельних питань:

Березій Віктор Володимирович;

Дорошко Руслан Іванович;

Чередніченко Сергій Анатолійович;

Фидрик Михайло Васильович;

Самань Олександр Петрович;

Бадрак Григорій Вікторович.

З соціально-гуманітарних питань, культури та спорту:

Батланов Сергій Михайлович;

Волошин Ніна Петрівна;

Щербушенко Станіслав Леонідович.

З питань підприємництва, промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту та торгівельного обслуговування:

Пляченко Валерій Васильович;

Гарькавий Сергій Васильович;

Могилка Сергій Борисович.