Автопробіг добрих намірів

В середу 13 вересня кам’янчани стали свідками автопробігу на честь святкування 500-річчя Реформації та відродження України. Дана акція проходить на території всієї України і має на меті долучити людей до здорового способу життя, миру та злагоди. До даного автопробігу може долучитися кожен охочий, так багато кам’янчан перейняли естафету автопробігу на межі з Кіровоградською областю і прийматимуть участь далі на шляху до Києва, де автопробіг має завершитися 17 вересня.

Автопробіг проходить під егідою протестантських церков України, в Кам’янці в рамках святкування 500-річчя Реформації учасників зустрічали віряни чотирьох церков, що налічуються в місті. Так, на площі біля магазину АТБ відбувся урочистий прийом учасників та концерт. В рамках зустрічі учасників автопробігу, був запрошений і міський голова В. І. Тірон, який виступив перед присутніми. В своєму виступі міський голова підтримав мету автопробігу, яка пропагує мир та злагоду, закликає жити без алкоголю та наркотиків та направлена на покращення життя українців.

Кожна така акція покликана звернути увагу на те, як живе наше суспільство і як його можна змінити в кращу сторону, щоб життя кожного українця було гідним та світлим.DSC_0205 DSC_0214DSC_0218

  • Переглядів: 75
  • 14.09.2017