Діалог з жителями міста, шлях до вирішення проблем

25 травня о 15.00 відбулася зустріч жителів вул. Олеся Весняного (колишня Бурякорадгосп) з міським головою Тіроном В. І. та працівниками апарату міської ради. Темою зустрічі стали такі питання:

  • Налагодження вивозу сміття з вулиці;
  • Незаконне будівництво;
  • Самозахват земельних ділянок;
  • Вирішення спірних питань між жителями вулиці.

Зустріч відбувалася в форматі діалогу, міський голова висловлював свої пропозиції, щодо покращення життя мешканців вулиці О. Весняного, для того, щоб перетворити цей віддалений мікрорайон на частину Кам’янки, а не на територію, що живе по своїм правилам та законам. Зокрема, було вирішене питання з вивезенням сміття, щоб мешканці не потопали в горах відходів. Також, розглядалися питання по спірних забудовах та самозахватам земельних ділянок, в результаті діалогу, було досягнуто рішення щодо їх оформлення. В разі не оформлення земельних ділянок та самовільних забудов, жителями вулиці, у відведені для цього строки, буде вирішуватися питання про передачу відповідних земельних ділянок у користування іншим жителям міста.

Також було обстежене приміщення колишнього дитячого садочка, яке було переведене у житловий фонд, на предмет його заселення. В результаті було виявлено, що деякі претенденти на заселення не оформили свої права на домоволодіння. В ході розмови з претендентами на заселення було погоджено, що вони мають оформити свої права на нерухомість до 1 вересня цього року, в разі не оформлення у відповідний строк, міською радою буде розглядатися питання, щодо передачі цих приміщень іншим особам, що потребують житла.

В ході зустрічі також назріло питання про переобрання голови вуличного комітету, жителями було висунуто кілька кандидатур та обрано нового голову. Основною метою зустрічі був діалог влади міста з жителями, щоб почути та побачити проблеми на місці і вирішити їх всіма можливими способами в межах закону та моралі.567 13

  • Переглядів: 197
  • 26.05.2017