Для розвитку спорту — сучасний міні футбольний майданчик

Нещодавно на території міського стадіону «Авангард» розпочалося будівництво міні футбольного майданчика зі штучним покриттям. Даний футбольний майданчик представлятиме собою міні футбольне поле зі штучною травою, огороджене парканом розміром 42 на 22 метри. Такі футбольні майданчики сприяють створенню умов для  пропаганди здорового способу життя серед молоді, гармонійному розвитку особистості,  заняттям  спортом,   проведенню змагань, турнірів, а також для тренування аматорських футбольних команд міста. Формування здорового покоління молоді є актуальним, адже в час глобальної комп’ютеризації та інтернету, а також поганій екологічній ситуації в країні, загальний рівень фізичного здоров’я серед молодого покоління значно погіршився. Розташування майданчика на території стадіону включає його до комплексу вже наявних спортивних майданчиків, що дозволить урізноманітнити місця для тренувань та розширить кількість видів спорту, яким можна займатися.

Спорудження міні футбольного майданчика зі штучним покриттям відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету України, що була виділена за сприяння народного депутата України Сергія Рудика.

Для нашого міста такий міні футбольний майданчик буде першим, але маємо сподівання не останній, так як в планується спорудження майданчиків ще в кількох мікрорайонах міста. Міською радою було направлено звернення до відповідних міністерств щодо включення до програми будівництва міні футбольних майданчиків в Україні, спорудження ще двох міні футбольних майданчиків на території міста.

DSC_0220

DSC_0215 DSC_0214

  • Переглядів: 170
  • 13.10.2017