Дорогу — туризму

Наше місто має славну історію та гарні природні місця, які не соромно показати туристу, але доступ до таких місць був ускладненим відсутністю під’їзної дороги. Одними з визначних місць, нашої Кам’янки, являється Тясминський каньйон та Пушкінська скеля, що є окрасою міста та його родзинкою. Під’їзд до даних об’єктів був ускладнений через відсутність дороги, місця для розвороту та стоянки для транспорту поблизу каньйону.

Нещодавно розпочалися роботи з облаштування під’їзду до Тясминського каньйону, так на дорозі, що пролягає по вул. Гоголя (від автостанції) і до самого каньйону. На даній ділянці буде відновлено та покладено нове асфальтне покриття, що значно полегшить доступ до каньйону і збільшить кількість бажаючих його відвідати.

Дані роботи виконуються задля реалізації та використання в повній мірі туристичного потенціалу нашого міста, та полегшенню доступу туристів до відповідних місць. В подальшому планується облаштувати оглядові майданчики, інформаційні знаки, таблички та інші об’єкти, що забезпечать туристу зручність при відвідуванні Тясминського каньйону, відповідний проект був розроблений та поданий на розгляд до Міністерства регіонального розвитку. Розвиток туристичної інфраструктури в місті дасть можливості для додаткових надходжень до бюджету громади та сприятиме створенню нових робочих місць.DSC_0356 DSC_0344 DSC_0346

  • Переглядів: 96
  • 15.11.2017