Мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

Відбувся мітинг з нагоди відзначення дня Гідності та Свободи, що проходив біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні 21 листопада. На мітингу були присутні міський голова Тірон В. І., Голова райдержадміністрації Солошенко Б. М., жителі громади, учасники подій на Майдані та учасники АТО.

День Гідності і Свободи – вшановує початок тих визначних подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

Під час свого виступу міський голова Тірон В. І., висловив велику вдячність всім, хто у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Закликав працювати на благо громади, країни, щоб завтра нам не було соромно перед нашими дітьми, щоб більше ніколи не допустити початку нового Майдану.

На завершення мітингу з нагоди відзначення дня Гідності та Свободи, жителями громади були покладені квіти біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.DSC_0371 DSC_0339 DSC_0359 DSC_0366

  • Переглядів: 116
  • 21.11.2017