Перспективи розвитку туризму в місті

В четвер 7 вересня в кабінеті міського голови відбулася зустріч представників історико-культурного заповідника, істориків міста та міського голови. Метою зустрічі було доопрацювання проекту з розвитку туризму, що має назву «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту «Тясминський каньйон» в м. Кам’янка Черкаської області», що розробляється спільно з Черкаською ОДА, Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА, Кам’янським історико-культурним заповідником та Кам’янською міською радою.

Наше місто має унікальне географічне розташування, яке можна використати для розвитку міста та області. Так Кам’янка та околиці можуть привабити туристів своєю унікальною природою, зокрема Тясминським каньйоном вік якого понад 2 мільярда років, унікальною рослинністю, що росте тільки на кам’янщині. Ще один із аспектів туристичної привабливості міста є його історія, засноване в часи Хмельниччини, перебувало під впливом Польщі та Російської імперії, місто, де творилася історія, зокрема Декабристський рух. Відвідували Кам’янку і великі творчі особистості О. С. Пушкін та П. І. Чайковський чию творчість знають в усьому світі і багато з відомих творів були написані під впливом надзвичайної енергетики нашої місцевосці. Кам’янка – це найближча дорога до Холодного Яру, який має велике історичне та природнє значення. І маючи ці та багато інших цікавих місць, фактів та легенд в нашому місті розвиток туризму на низькому рівні.

Основною метою зустрічі була розробка спільної стратегії з туристичної привабливості Кам’янки та околиць, а саме, зібрати та систематизувати історичні факти та легенди, пам’ятки природи та історії, розробити різні туристичні маршрути, що приваблять туристів. Успішна реалізація проекту дасть поштовх для розвитку туризму в цілому, а також, розвиток інфраструктури міста, створенню робочих місць та покращення економічної ситуації.

За підсумками зустрічі було вирішено зібрати цікаву інформацію, історичні факти та пропозиції, що стануть основою проекту, який буде представлятися в м. Києві. Саме забезпечення проекту цікавими фактами та продуманою стратегією розвитку, що включає в себе розвиток інфраструктури міста, рекламу проекту у ЗМІ та навчання персоналу, забезпечить високі шанси на перемогу поміж інших проектів.

  • Переглядів: 81
  • 11.09.2017