Про призначення громадського обговорення

Кам’янська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків під час зборів, а саме:

— вул. Дмитра Донцова на вул. Першотравнева;

— пров. Степана Бендери на пров. Першотравневий;

— пров. Василя Мушти на ІІІ пров. Шевченка;

— вул. Братів Чучупаків на вул. Зелена.

Громадське обговорення відбувається відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою КМУ від 24.10.2012 №989, звернень від жителів вулиці Дмитра Донцова, вулиці Братів Чучупаків, пров. Степана Бендери та провулку Василя Мушти міста Кам’янка щодо перейменування вулиці та провулку в м. Кам’янка.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у термін до 05. 07.2017 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Кам’янської міської ради kamrada@ukr.net або у письмовій формі на адресу: м. Кам’янка, 20801 вул. Героїв Майдану, 37.

  • Переглядів: 118
  • 02.06.2017