Про призначення громадського обговорення

Кам’янська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо перейменування вулиць, а саме:

— вул. Івана Богуна на вул. Педагогічна;

— вул. Січових Стрільців на вул. Миколаївська.

Громадське обговорення відбувається відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою КМУ від 24.10.2012 №989, звернень від жителів вулиці Івана Богуна та вулиці Миколаївська міста Кам’янка щодо перейменування вулиць в м. Кам’янка.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у термін до 07. 08.2017 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Кам’янської міської ради kamrada@ukr.net або у письмовій формі на адресу: м. Кам’янка, 20801 вул. Героїв Майдану, 37.

  • Переглядів: 100
  • 07.07.2017