Про проведення громадського обговорення

Кам’янська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків під час зборів, а саме:

— вул. Федора Швеця на вул. Українську;

— вул. Романа Шухевича на вул. Кароля Шимановського;

— пров. Павла Куценка на 1 пров. Український;

— пров. Чумацький на 2 пров. Український;

— пров. Федора Жарка на 3 пров. Український;

— пров. Черкаський на 4 пров. Український.

 

Громадське обговорення відбувається відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою КМУ від 24.10.2012 №989, протоколів громадських зборів жителів вулиць та провулків міста щодо перейменування вулиць та провулків в м. Кам’янка.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у термін до 03. 04.2017 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Кам’янської міської ради kamrada@ukr.net або у письмовій формі на адресу: м. Кам’янка, 20801 вул. Героїв Майдану, 37.
 

 

 

 

 

  • Переглядів: 578
  • 28.02.2017