Результати громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у м. Кам’янка

З 02.06.2017 по 28.07.2017 р. в м. Кам’янка проводилось обговорення нових назв  вулиць та провулків міста, а саме:

 

№ п/п Стара назва топоніму Нова назва топоніму
1 Вул. Дмитра Донцова Вул. Першотравнева
2 Вул. Братів Чучупаків Вул. Зелена
3 Пров. Степана Бендери  пров. Першотравневий
4 Пров. Василя Мушти 3 пров. Шевченка

 

Пропозиції щодо перейменування надійшли від жителів цих вулиць та провулків. Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, статтями 13, 25, п. 41 ч. 1 ст. 26, п. 1 ст. 37, п. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим постановою КМУ від 24.10.2012 №989, розглянувши звернення та протоколи громадських зборів жителів цих вулиць та провулків міста, Кам’янська міська рада  рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради №99 від 30.05.2017 р. призначила громадські обговорення.

Збори були назначені на 18.07.2017р. для остаточного обговорення з жителями цих вулиць та провулків, згідно інформаційного повідомлення, розміщеного в газеті „Трудова слава” від 07.07.2017р..

На зборах були зачитані усі звернення громадян, щодо перейменування вул., та провулків, та пропозиції (зауваження) від жителів м. Кам’янки, щодо зміни назви які надійшли протягом зазначеного періоду, а саме:

Щодо перейменування:

— вулиці Дмитра Донцова на вулицю Першотравневу та провулок Степана Бендери на провулок Першотравневий, пропозиція про перейменування надійшла від жителів які проживають на цій вулиці та провулку, пропозиції (зауваження) від жителів м. Кам’янки не надходило, на зборах були підтримані запропоновані назви.

— вул. Братів Чучупаків на  вул. Зелена, пропозиція надійшла від жителів цієї вулиці. Під час обговорень надійшло дві пропозиції: від О. Мушти — вул. Отамана Зеленого, від В. Пляченка – вул. Заливин Яр. Для уточнення назви вулиці, були проведені додаткові збори 28.07.2017 р. на вул. Братів Чучупаків, під час яких громада настояла на назві вулиця Зелена (присутні 40 чоловік).

— пров. Василя Мушти на 3 пров. Шевченка пропозиція надійшла від жителів цього провулку. Під час обговорень надійшло три пропозиції: від К.В. Мушти, яка проти перейменування провулку, жителів міста Кам’янки які проти перейменування 3 пров. Шевченка на пров. Василя Мушти (39 підписів), жителів міста Кам’янки, які за те, щоб перейменувати пров. Василя Мушти на 3 пров. Шевченка (7 підписів).  На зборах 18.07.2017 р. жителями цього провулку, а також активістами м. Кам’янки було обговорено з присутніми нову назву, вислухано їх пропозиції та зауваження щодо перейменування.

За результатами громадського обговорення, жителі запропонованих вулиць та провулків підтримали запропоновані ними нові назви.

№ п/п Стара назва топоніму Нова назва топоніму Присутні на зборах 18.07.2017
1 Вул. Дмитра Донцова Вул. Першотравнева 18 осіб
2 Вул. Братів Чучупаків Вул. Зелена 11 осіб
3 Пров. Степана Бендери  пров. Першотравневий 18 осіб
4 Пров. Василя Мушти 3 пров. Шевченка 24 осіб

 

Всі пропозиції, які надійшли до, під час та після, громадського обговорення опрацьовані, проведений аналіз поданих пропозицій (зауважень), та для узагальнення були направлені на розгляд комісії з упорядкування найменувань вулиць та провулків м. Кам’янки.

Комісія розглянула всі пропозиції, що надійшли до, під час та після громадського обговорення, та погодила для переліку вулиці та провулки, що підлягають під перейменування, наступні назви:

№ п/п Стара назва топоніму Нова назва топоніму
1 Вул. Дмитра Донцова Вул. Першотравнева
2 Вул. Братів Чучупаків Вул. Зелена
3 Пров. Степана Бендери  пров. Першотравневий
4 Пров. Василя Мушти 3 пров. Шевченка

 

Результати проведеної роботи були подані на розгляд комісії виконавчого комітету міської ради, після чого міським головою буде винесено на розгляд постійних комісій Кам’янської міської ради, та в кінцевому варіанті – винесені на розгляд депутатів на черговій сесії Кам’янської міської ради.

З детальною інформацією щодо проведення громадських обговорень, можна ознайомитися на сайті Кам’янської міської ради: http://kammiskrada.gov.ua/

  • Переглядів: 158
  • 04.08.2017