Святкувати добре, а сміття хай прибирають інші…

В суботу 2 вересня в нашому місті проходило святкування 368-ї річниці з дня заснування, основні заходи проходили на стадіоні «Авангард». Після закінчення офіційної частини святкування за традицією, яка склалася в нашому місті, розпочалися масові гуляння, що проходили на трибунах стадіону, парку та в центрі міста. На лавках розмістилося чимало компаній, що вживали куплені в точках продажу продукти, солодку вату, попкорн та інші смаколики. Після того, як всі розійшлися, на стадіоні панував безлад. На трибунах та по території стадіону, парку було розкидане сміття, пляшки, папір.

Хотілося б звернутися до кожного мешканця міста, що для того аби наше місто було чисте та охайне, потрібно, щоб кожен прибирав за собою та ставав прикладом для інших, а не чекав, що хтось інший прибере. Силами благоустрою міської ради стадіон був приведений до нормального санітарного стану, наступного дня після святкування, але часу і зусиль було витрачено багато. В свою чергу міська рада розуміє, що наявні смітники, які встановлені по території стадіону не розраховані на таку кількість сміття і в майбутньому буде намагатися збільшити їх кількість та ємність. Але це не перекреслює факту, що більшість людей викидала сміття просто під ноги, навіть не намагаючись донести його до урн на території стадіону. А можна було б просто скласти сміття в пакети і донести до місць, де стоять урни, щоб прибирати було швидше і не було нарікань, на те, що місто перетворилося на смітник.

Сподіваємося, що в майбутньому кожен з нас буде ставитися відповідальніше до навколишнього середовища, праці інших та того прикладу, що ми подаємо нашим дітям.

  • Переглядів: 97
  • 06.09.2017