Увага конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті  10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 16.12.1993 року № 3723-XII, вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 15.02.2002 р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», рішення Кам’янської міської ради від 31.03.2016 р. № 8-2/VIІ «Про зміни до штатного розпису та структури Кам’янської  міської ради»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ї категорії (економіст) відділу бухгалтерського обліку та звітності Кам’янської міської ради.

Вимоги до посади:

  • Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта і військового квитка, 2 фотокартки розміром 4*6 см.

Розпорядження № 20-к — «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад»

Розпорядження № 21-к (з додатками) — Про затвердження порядку проведення іспиту та переліку питань для перевірки знань законодавства при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування. 

Перелік питань (економічний блок)

Заява про участь у конкурсі

Посадова інструкція спеціаліста 1-ї категорії (економіста) відділу бухгалтерського обліку та звітності Кам’янської міської ради

Подача документів упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою: м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. №1.

Додаткова інформація про умови конкурсу можна одержати за телефоном 6-17-87

 

  • Переглядів: 154
  • 07.07.2017