В Кам’янку за досвідом

03 жовтня в наше місто завітала делегація з міста Городище, для перейняття досвіду в сфері благоустрою міста. До складу делегації входили міський голова міста Городища Мирошник Володимир Петрович, перший заступник міського голови Вибрик Анатолій Борисович та художник Олекса Близнюк. Основними питаннями якими цікавилися делегати стосувалися благоустрою міста, утримання інфраструктури, ремонтами доріг, бюджетною політикою, об’єднанням територіальної громади та іншими питаннями. В даний час наше місто має практичний досвід та результати роботи з благоустрою міста,  а також стратегію подальшого розвитку. Тож  в ході зустрічі з керівництвом міської ради, гості отримали багато цікавої та корисної інформації, а також поділилися своїми напрацюваннями.

Проводячи екскурсію центром міста, міський голова Володимир  Іванович Тірон, розповів про об’єми роботи, що були виконані в цьому році, плани на майбутнє, проблеми з якими стикалися під час виконання робіт. Гості були вражені масштабами виконаних робіт, як для невеликого міста, зокрема, відзначили площу Небесної Сотні та пам’ятний знак героям Небесної Сотні, що вражає своєю неординарністю. Як відзначив міський голова Городища, що в їх місті також планується спорудження пам’ятника Небесній Сотні, тож досвід який отримали в Кам’янці буде врахований при споруджені інфраструктурних об’єктів і в Городищі.

Це вже не перша делегація, яка відвідує Кам’янку для перейняття досвіду, раніше в місті побували гості з Чигирина та з смт Олександрівка Кіровоградської області. Маємо сподівання, що зміни, які відбуваються в нашому місті та його потенціал стануть прикладом і для інших маленьких міст Черкаської області та України в цілому.

DSC_0234 DSC_0218 DSC_0209

 

  • Переглядів: 104
  • 04.10.2017