Відзначення Дня пам’яті та Скорботи та Дня Перемоги

Ввечері 8 травня о 20.30 розпочалися заходи з нагоди Дня пам’яті та Скорботи, що приурочений до 72-ї річниці закінчення Другої Світової Війни, колона розпочала свій рух від стадіону «Авангард» до Обеліску Слави, в колоні йшли учасники бойових дій в Афганістані та на сході України, жителі та гості міста. Цьогорічна колона рухалася оновленою частиною міста, де зібралася велика кількість людей, що спостерігали та приймали участь у заходах. Біля Обеліску Слави був мітинг присвячений заходам з 72-ї річниці завершення Другої Світової Війни, в якому взяли участь керівництво міста та району, гості, жителі міста та учні шкіл. Виступаючі говорили слова подяки ветеранам, які здобули ту тяжку перемогу, та слова вдячності тим, хто захищає нас від ворога на сході країни та про недопущення таких війн в майбутньому.

Заходи з відзначення 72-ї річниці Дня Перемоги 9-го травня розпочалися із проходження колони, яка пройшла до Обеліску Слави. В цьогорічному мітингу приймали участь і ветерани Другої Світової Війни, що були почесними гостями на заходах з відзначення 72-ї річниці Перемоги над Німеччиною. В своєму виступі міський голова Тірон В. І. говорив слова подяки ветеранам, які своїми зусиллями здобули цю важку перемогу, про героїв, що захищають нас на сході від ворога, з яким наш народ воював пліч-о-пліч у Другій Світовій Війні, про те, що ми не повинні більше ніколи допускати таких страшних подій. На завершення міський голова побажав всім миру та благополуччя.

По закінченню мітингу жителів та ветеранів запросили на святковий концерт, який відбувався на площі біля «АТБ».DSC_0308 DSC_0247 DSC_0276 DSC_0280 DSC_0393 DSC_0344 DSC_0366

  • Переглядів: 148
  • 10.05.2017