Про внесення змін до рішення

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 28.01.2016 р.№  /VII

м.Кам’янка

 

Про внесення змін до рішення від

27.01.2016 р. № 59-3/VI  «Про місцеві податки

і збори та інші платежі на 2015 рік, розмір

ставок яких, згідно чинного  законодавства

встановлюється органами  місцевого самоврядування»

 

Відповідно до Податкового кодексу України, керуючись п.п. 24 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада – в и р і ш и л а:

 

1.Внести зміни до розділу III  додатку № 1 рішення від 27.01.2016 р. № 59-3/VI  «Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2015 рік, розмір ставок яких, згідно чинного  законодавства встановлюється органами  місцевого самоврядування», а саме викласти п.2.1 в наступній редакції:

«п.2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.»

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та управління комунальним майном.

 

 

 

Міський голова                                                                                  В.І.

  • Переглядів: 116
  • 28.01.2016