Проект рішення № 21-13/VIІ — Про погодження відведення у власність земельних ділянок Проценку В.Я. та Тягловському А.А

ПРОЕКТ

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від № 21-13/VIІ

м. Кам’янка

 

Про погодження відведення у власність

земельних ділянок Проценку В.Я. та Тягловському А.А.

 

Керуючись ст. 12, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви Проценка Віктора Яковича від 24.02.2017 року та Тягловського Анатолія Анатолійовича від 24.02.2017 року,-

 

міська рада – в и р і ш и л а:

 

  1. Погодити наміри Проценка Віктора Яковича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту, згідно поданих до заяви графічних матеріалів.
  2. Погодити наміри Тягловського Анатолія Анатолійовича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту, згідно поданих до заяви графічних матеріалів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з земельних відносин.

 

Міський голова                                                                         В.І.Тірон

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 145
  • 28.03.2017