Проект рішення 19-14 — Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення учасникам бойових дій у власність земельних ділянок для ведення ОСГ (район «Хутора Шевченка»)

ПРОЕКТ

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26.01.2017 р. № 19-14/VIІ

м. Кам’янка

 

Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення учасникам бойових дій у власність

земельних ділянок для ведення ОСГ (район «Хутора Шевченка»)

 

Керуючись ст. 12, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян міста,-

 

міська рада – в и р і ш и л а:

 

  1. Погодити наміри Шпинти Олексія Олексійовича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту (район «Хутора Шевченка»).
  2. Погодити наміри Федоренка Володимира Петровича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту (район «Хутора Шевченка»).
  3. Погодити наміри Безніса Юрія Петровича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту (район «Хутора Шевченка»).
  4. Погодити наміри Шурунги Андрія Петровича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту (район «Хутора Шевченка»).
  5. Погодити наміри Кушнаренка Андрія Івановича щодо отримання від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення ОСГ, що знаходиться на адмінтериторії Кам’янської міської ради за межами населеного пункту (район «Хутора Шевченка»).

 

Міський голова                                                                         В.І.Тірон

  • Переглядів: 102
  • 20.01.2017