Проект рішення № 21-16/VII — Про внесення змін до рішення від 26.01. 2017р. № 19-4/VII «Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2017 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування»

Проект

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 30.03.2017 р.№ 21-16/VII

м. Кам’янка

 

Про внесення змін до рішення від

26.01. 2017р. № 19-4/VII «Про місцеві податки

і збори та інші платежі на 2017 рік, розмір

ставок яких, згідно чинного  законодавства

встановлюється органами  місцевого самоврядування»

 

Відповідно до Податкового кодексу України, керуючись п.п. 24 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення ОСББ «Давидівське» про звільнення від сплати земельного податку за земельну ділянку по вул. Пушкіна, 60, –

 

міська рада – в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 26.01.2017 р. № 19-4/VIІ «Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2017 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування», а саме в таблиці 1 додатку 1 рішення в стовпці ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (відсотків від нормативної грошової оцінки землі), частину таблиці з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку викласти в такій редакції:
  Цільове призначення Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (відсотків від нормативної грошової оцінки землі) Ставка податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) (відсотків від нормативної грошової оцінки землі) Ставка податку за земельні ділянки, які перебувають у тимчасовому користуванні, але плата визначена у вигляді земельного податку (відсотків від нормативної грошової оцінки землі)
  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку звільнити

 

Міський голова                                                                                В.І.Тірон

  • Переглядів: 148
  • 03.04.2017