ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА — Про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади

Зміст проекту: «Про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади».

Адреса розробника: м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 37, відділ житлово-комунального господарства, будівництва та інвестицій.

Спосіб оприлюднення: опублікування в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб та громадян міста приймаються до розгляду протягом місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акта. Зі змістом проекту можна ознайомитись у відділі житлово-комунального господарства, будівництва та інвестицій виконавчого комітету Кам’янської міської ради за адресою: 20801, м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 37, тел. 6-19-07, e-mail: kamrada@ukr.net .

Проект рішення — Про пайову участь у розвитку інженерно — транспортної та соціальної
інфраструктури Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Кам’янської міської ради «Про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади»

  • Переглядів: 8
  • 10.05.2019