Рішення № 2-9/VІІ

 

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26.11.2015 р. № 2-9/VІІ

м. Кам’янка

 

Про вилучення земельних ділянок

 

Відповідно до ст. 12, Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян,-

 

міська рада – В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Вилучити з користування гр. Бичка Миколи Павловича, земельну ділянку площею 0,1000 га по вул. Козацька, 6, яка була надана для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд і перевести її до земель запасу міської ради.
  2. Вилучити з користування гр. Яценко Надії Миколаївни, земельну ділянку площею 0,0700 га в районі вул. Тельмана, 15 , яка була надана для ведення особистого селянського господарства і перевести її до земель запасу міської ради.
  3. Вилучити з користування гр. Куценко Варвари Дем’янівни, земельну ділянку площею 0,0300 га в районі вул. Тельмана, 17, яка була надана для ведення особистого селянського господарства і перевести її до земель запасу міської ради.
  4. Вилучити з користування гр. Куценко Сергія Андрійовича, земельну ділянку площею 0,0900 га в районі вул. Тельмана, 17, яка була надана для ведення особистого селянського господарства і перевести її до земель запасу міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з земельних  відносин.

 

 

Міський голова                                                                                       В.І.Тірон

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 117
  • 19.11.2015