Рішення №17-12 Про прийняття фактично виконаних робіт

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  23.12.2016 р. № 17-12/VІІ

м. Кам’янка

Про прийняття фактично

виконаних робіт

Відповідно до вимог ст.25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення ТОВ «Інтербудтехсервіс» від 21.12.2016 року, враховуючи те, що під час виконанням підрядних будівельних робіт по капітальному ремонту площі «Небесної Сотні» по вул.Героїв Майдану в м.Кам’янка Черкаської області в період листопад-грудень 2016 року,  при температурі зовнішнього повітря нижче 0 С,  виникли ускладнення в технологічних процесах, викликані низькою температурою.

міська рада — в и р і ш и л а :

 

  1. Дати дозвіл на прийняття фактичних обсягів виконаних робіт по капітальному ремонту площі «Небесної Сотні» по вул.Героїв Майдану в м.Кам’янка Черкаської області, за умови відновлення можливих майбутніх дефектів, які викликані виконанням робіт в зимовий період (просадка, зміщення плитки, тощо), враховуючи співфінансування з міського бюджету.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради питань підприємництва, промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту та торгівельного обслуговування.

 

Міський голова                                                                                         В.І.Тірон

  • Переглядів: 140
  • 29.12.2016