Рішення №17-5 Про умови оплати праці виконавчого апарату міської ради

ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від  23.12.2016р. №  17-5/VIІ

м.Кам’янка

Про  умови оплати праці

виконавчого апарату  міської ради

 

Відповідно до ст.14,15,21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами, ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,

міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Встановити секретарю ради, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету посадові оклади відповідно до схем посадових окладів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (додаток 50) (зі змінами і доповненнями) та постанов Кабінету Міністрів України від 06.02.08 №34 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 09.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».
  2. На підставі статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», виходячи з умов оплати праці, встановлених для посадових осіб місцевого самоврядування відповідних категорій, і схем посадових окладів, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами і доповненнями), затвердити розміри надбавок за ранги та вислугу років (додатки 1,2).
  3. Встановити секретарю ради надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
  4. Здійснювати щомісячно преміювання за фактично відпрацьований час відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів передбачених на преміювання у кошторисі Кам’янської міської ради в наступних розмірах:

— секретарю ради – 90 %

— заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради -150 %

— керуючому справами (секретарю) виконкому – 90 %.

  1. Виплачувати щорічно секретарю ради, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами (секретарю) виконкому матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки (її частини) у розмірі середньомісячної заробітної плати.
  2. Дане рішення набирає чинності з моменту прийняття.

 

 

Міський голова                                                                                     В.І.Тірон

  • Переглядів: 222
  • 29.12.2016