Рішення виконавчого комітету №3 від 24.01.2017 — Про розгляд заяв громадян щодо виділення матеріальної допомоги.

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від  24.01.2017 року №  3

м. Кам’янка

Про розгляд заяв громадян

щодо виділення матеріальної

допомоги.

 

Відповідно п.п. 1 «а», п. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви жителів м. Кам’янка, пакет документів  про виділення матеріальної допомоги та взявши до уваги протокол № 1 від 20.01.2016 року засідання  комісії з виплати одноразової грошової допомоги, –

 

виконком міської ради – ВИРІШИВ:

 

 1. Виділити матеріальну допомогу гр. Шпильовій Зінаїді Вікторівні, в розмірі 700 грн. на лікування хворого чоловіка, Шпильового Михайла Степановича.
 2. Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Карпенко Ларисі Василівні, в розмірі 700 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.
 3. 3. Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Черновій Марині Василівні, в розмірі 300 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.
 4. Виділити матеріальну допомогу гр. Олексенко Світлані Миколаївні, в розмірі 900 грн. на лікування хворого сина, Олексенка Олександра Станіславовича.
 5. Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Безверхій Надії Дмитрівні, в розмірі 900 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.
 6. Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Нерубай Галині Василівні, в розмірі 300 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.
 7. Виділити матеріальну допомогу гр. Юрченко Тетяні Василівні, в розмірі 500 грн. на поховання безробітного сина, Юрченка Віталія Петровича.
 8. Виділити матеріальну допомогу Жиленку Олександру Анатолійовичу, в розмірі 1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем (учасник АТО).

9.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Севастьяновій Ользі Андріївні, в розмірі 700 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

10.Виділити матеріальну допомогу  гр. Дроботенко Валентині Єфремівні, в розмірі    700 грн.  на лікування хворого чоловіка Дроботенка Дмитра Васильовича.

11.Виділити матеріальну допомогу  гр.Таванцю Василю Петровичу, в розмірі 1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем (учасник АТО).

12.Виділити матеріальну допомогу   гр.Шелесту Валерію Миколайовичу, в розмірі 1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем (учасник АТО).

13.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Юрченку Миколі Григоровичу в розмірі   900 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

14. Виділити матеріальну допомогу гр. Цельник Надії Миколаївні, в розмірі 900 грн. на лікування хворого сина, Цельніка Максима Віталійовича.

15.Виділити матеріальну допомогу  гр. Шпильовому Сергію Михайловичу, в розмірі 1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем (учасник АТО).

16.Виділити матеріальну допомогу  гр. Мушті Максиму Юрійовичу, в розмірі 1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем (учасник АТО).

17.Організацію виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконкому Щербака Ю.І.

 

Міський голова                                                                                     В.І.Тірон

 

 

 • Переглядів: 108
 • 30.01.2017