Рішення виконавчого комітету від 25.10.2016 р. № 83

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

від 25.10.2016 р. №  83

м. Кам’янка

 

Про надання дозволу Кивгилі І.Г. та

Кивгилі І.В. на будівництво житлового

будинку та господарських будов

по вул. Ю.Горліса-Горського, 6 в м. Кам’янка.

 

Відповідно до ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 6, 8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», затвердженого генерального плану м. Кам’янки, розглянувши заяву Кивгили І.Г. та Кивгили І.В., копій паспорта громадянина України, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 16.09.2013р., –

 

виконком міської ради – в и р і ш и в:

 

  1. Погодити наміри Кивгили Ігора Григоровича та Кивгили Інни Василівни на будівництво житлового будинку та господарських будов на земельній ділянці площею 0,1000 га, яка знаходиться в користуванні згідно договору оренди землі.
  2. Забудовникам Кивгилі Ігору Григоровичу та Кивгилі Інні Василівні протягом місяця звернутись до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської райдержадміністрації для отримання будівельного паспорта на забудову земельної ділянки.
  3. Забудовники Кивгила І.Г. та Кивгила І.В. зобов’язані у семиденний термін письмово поінформувати виконавчий комітет Кам’янської міської ради про початок виконання будівельних робіт (надати повідомлення на початок робіт), а по закінченню робіт надати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Плєшканя А.М.

 

 

Міський голова                                                                                   В.І.Тірон

  • Переглядів: 188
  • 31.10.2016