Рішення виконавчого комітету №27 від 21.02.2017 р. — Про розгляд заяв громадян щодо виділення матеріальної допомоги.

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від  21.02.2017 року №  27

м. Кам’янка

 

Про розгляд заяв громадян

щодо виділення матеріальної

допомоги.

 

Відповідно п.п. 1 «а», п. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви жителів м. Кам’янка, пакет документів  про виділення матеріальної допомоги та взявши до уваги протокол № 3 від 17.02.2016 року засідання  комісії з виплати одноразової грошової допомоги, –

 

виконком міської ради – ВИРІШИВ:

 

1.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Роздобудько Любові Василівні, ,  в розмірі  300 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

2.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Поляковій Валентині Яківні, в розмірі  600 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

3.Виділити матеріальну допомогу гр. Чорногор Ользі Василівні, в розмірі  600 грн. на лікування хворого чоловіка Чорногор Миколи Трохимовича, в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

4.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Шамкому Олександру Івановичу, в розмірі  1000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

5.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Бондар Сергію Вікторовичу, в розмірі   600 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

6.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Юхименко Анжелі Миколаївні,  в розмірі  600 грн.  в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

7. Виділити матеріальну допомогу гр. Висоцькій Людмилі Миколаївні, в розмірі 500 грн. на поховання безробітного брата, Трикаші Віталія Миколайовича.

8.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Березенку Юрію Григорвичу, в розмірі  500 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

9.Виділити матеріальну допомогу матері загиблого в АТО  Погорілого Олексія Валерійовича, Погорілій Людмилі Василівні, в розмірі 5500 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

10.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр. Бачуріну Олександру Дмитровичу, в розмірі   300 грн.  в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

11.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр.Бармалюку Петру Євгенійовичу, в розмірі   1000 грн.  в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

12.Виділити матеріальну допомогу на лікування гр.Кулик Людмилі Олексіївні, в розмірі   500 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

13.Виділити матеріальну допомогу учаснику ВВВ, Почесному громадянину міста  Кам’янка гр. Купріяновій Зінаїді Костянтинівні, в розмірі  5000 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

14.Організацію виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконкому Щербака Ю.І.

 

 

Міський голова                                                                                     В.І.Тірон

 

 

  • Переглядів: 198
  • 28.02.2017