Рішення виконавчого комітету від 25.10.2016 р. № 85

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від 25.10.2016 р. №   85

м. Кам’янка

Про розгляд заяв громадян

щодо виділення матеріальної

допомоги.

 

Відповідно п.п. 1 «а», п. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви жителів м. Кам’янка, пакет документів про виділення матеріальної допомоги та взявши до уваги протокол № 10 від 21.10.2016 року засідання  комісії з виплати одноразової грошової допомоги, –

виконком міської ради – в и р і ш и в:

 1. Виділити матеріальну допомогу Якуші Валентині Федорівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. на лікування доньки Бондаревої Тамари Михайлівни.
 2. Виділити матеріальну допомогу на лікування Роман Лідії Антонівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 3. Виділити матеріальну допомогу на лікування Каліненковій Ніні Кирилівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 4. Виділити матеріальну допомогу на лікування Денисенко Аллі Василівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 5. Виділити матеріальну допомогу на лікування Приліпко Наталії Миколаївни, яка проживає в, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 6.  Виділити матеріальну допомогу Шутенку Анатолію Сергійовичу, який  проживає в, на поховання безробітного тестя Письменного Юрія Анатолійовича в розмірі 500 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 7. Виділити матеріальну допомогу Курінній Тетяні Петрівні, яка проживає в м. Кам’янка по, в розмірі 250 грн. на лікування хворого чоловіка Курінного  Петра  Івановича.
 8. Виділити матеріальну допомогу на лікування Шуляк Тетяні Іванівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 9. Виділити матеріальну допомогу на лікування Галань Валентині Василівні, яка проживає, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом.
 10. Виділити матеріальну допомогу на лікування Морєвій Людмилі Кучкарівні, яка проживає в, в розмірі 250 грн. в зв’язку з тяжким матеріальним станом
 11. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності.
 12. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконкому Щербака Ю.І.

 

 

Міський голова                                                                                             В.І.Тірон

 • Переглядів: 190
 • 31.10.2016