Рішення виконавчого комітету від 08.09.2016 р. № 75

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від 08.09.2016 р. № 75

м. Кам’янка

 

Про надання містобудівних умов і

обмежень забудови земельної ділянки

в м. Кам’янка по вул. Героїв Майдану.

 

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 6, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши план реконструкції площі імені Героїв Небесної сотні в м. Кам’янка по вул. Героїв Майдану з влаштуванням фонтану та водограю, правовстановлюючі документи Кам’янської міської ради, –

 

виконком міської ради – в и р і ш и в:

 

  1. Погодити наміри Кам’янській міській раді на реконструкцію площі імені Героїв Небесної сотні в м. Кам’янка по вул. Героїв Майдану з влаштуванням фонтану та водограю.
  2. Кам’янській міській раді в місячний термін звернутись до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської райдержадміністрації за одержанням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки в м. Кам’янка по вул. Героїв Майдану.
  3. Кам’янській міській раді у семиденний термін письмово поінформувати виконавчий комітет про початок виконання будівельних робіт (надати копію декларації), а по закінченню робіт надати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Плєшканя А.М.

 

 

Міський голова                                                                                    В.І.Тірон

  • Переглядів: 195
  • 31.10.2016