Рішення виконавчого комітету від 25.10.2016 р. № 79

УКРАЇНА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від 25.10.2016 р. № 79

м.Кам’янка

 

Про підготовку комунальних

підприємств та дитячих закладів

міста до роботи в осінньо-зимовий

період 2016-2017 рр.

 

Відповідно до п.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформації директора комунального підприємства теплових мереж Темного О.Б., майстра робочої групи з благоустрою міста при міській раді Гончаренко Н.А., начальника комунального підприємства «Кам’янка-Житло» Пишенка В.М.,  завідуючих дитячими садками № 2,3,4 Шевченко О.В.,  Тихоглаз М.М.,  Коцуренко Г.В.. про підготовку комунальних підприємств міста та дитячих закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. ( довідка додається),-

 

виконком міської ради – в и р і ш и в:

 

  1. Інформації директора Кам’янського підприємства теплових мереж Темного О.Б., майстра робочої групи з благоустрою при міській раді Гончаренко Н.А., начальника комунального підприємства «Кам’янка-Житло» Пишенка В.М., завідуючих дитячими садками Шевченко О.В., Тихоглаз М.М., Коцуренко Г.В. взяти до відому.
  2. Керівникам комунальних підприємств провести аналіз роботи всіх служб, організувати більш дієву роботу, мобілізувати працівників для обходу квартир, організацій, де працюють боржники з метою забезпечення ліквідації заборгованості. Кошти, що надійдуть, спрямувати на першочергові і необхідні роботи для підготовки до осінньо-зимового періоду.
  3. Зобов’язати керівників комунальних підприємств періодично виступати в засобах масової інформації, проводити збори в житлових мікрорайонах міста з метою широкої роз’яснювальної роботи з населенням про необхідність проведення розрахунків за надані комунальні послуги.
  4. Керівникам комунальних підприємств міста Темному О.Б., Пишенку В.М. , завідуючим дитячими садками Тихоглаз М.М., Шевченко О.В., Коцуренко Г.В. посилити персональну відповідальність за станом обліку споживання теплової, електричної енергії, природного газу, води та дотримуватись доведених лімітів споживання.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                                                  В.І.Тірон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 158
  • 31.10.2016