В Кам’янській школі №1 відбулася визначна подія

20 листопада 2015 року на фасаді старого приміщення школи №1 було відкрито меморіальну дошку нашому земляку, письменнику, публіцисту, колишньому учню школи Данилу Кононенку.

Відкрили меморіальну дошку переможниці предметної олімпіади з української мови  Ольга Ємець, Іванна Билина.

Після відкриття меморіальної дошки усі присутні вшанували пам’ять українського поета покладанням квітів. Почесних гостей запросили на тематичний відкритий урок вшанування пам»яті Данила Кононенка.

Багато гарних слів було сказано про Данила Андрійовича. Лунали пісні на його слова.Своїми спогадами про нього ділилися Андрій Коваленко, Галина Таран. Зі словом звернувся до присутніх  міський голова Володимир Тірон:

– В нашому місті завжди знали і цінували мистецтво і, тим більше, не забувають видатних земляків, – наголосив Тірон В.І. – Тож, сьогодні ми шануємо нашого земляка, одного із найяскравіших українських поетів – Данила Кононенка. Проте всім своїм життям та творчістю поет закликав берегти й шанувати українську землю. Зараз, як ніколи актуально звучать слова поета: «Мені встократ сьогодні не байдуже, що буде завтра на моїй землі».

 

  • Переглядів: 167
  • 23.11.2015