Революція гідності

20 листопада 2015 року у приміщенні дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського  відбулося урочисте вшанування Дня Гідності та Свободи.

Два роки тому наша держава пережила доленосний момент своєї історії. Події, що відбувалися впродовж листопада 2013 — березня 2014 рр. називають по- різному: Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності. Революція Гідності змінила українське суспільство.

З промовою перед присутніми виступили заступник голови районної державної адміністрації Віталій Коваленко та міський голова Володимир Тірон:

— День за днем, тиждень за тижнем, місяць за місяцем — тисячі і тисячі людей виходили на вулиці Києва, просто тому, що їх гідність не дозволяла їм залишатися пасивними і мовчати, в той час як їх свободи були поставлені на карту. Протистояння на Майдані тривало три місяці.

Кульмінацією стало 20-21 лютого, коли більше 100 протестувальників були застрелені снайперами.

Ми звемо їх Небесною Сотнею. Ми шануємо їх як справжніх національних героїв. Ми аплодуємо їх героїзму!

Ми не тільки відзначаємо роковини революції гідності, але й нагадуємо новій владі про те, що на сьогоднішній день особливих змін в країні не відбулося. Процвітає корупція, рівень життя громадян знижується.

Сьогодні на політичну арену виходить нове покоління, яке диктує новий порядок денний для українського політикуму. І, можливо, саме це є найбільшим досягненням нинішніх революційних виступів в Україні.

Усім нам сьогодні важливо осмислити сутність тих подій, зорієнтуватися у майбутніх перспективах розвитку українського суспільства, — зазначив Володимир Іванович.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

  • Переглядів: 196
  • 23.11.2015