Питання апаратної наради

23 листопада 2015 року відбулася апаратна нарада в кабінеті  міського голови.

На сьогоднішній день проблемне питання оплати за газові котли встановлені в новій блочно-модульній котельні, дане питання вирішується на рівні Черкаської облдержадміністрації.

В процесі роботи апаратної наради Тірон В.І. озвучив проблеми в нарахуванні батьківської плати за дитячі садки. Дане питання знаходиться на контролі у головного бухгалтера міської ради. Наданий термін для виправлення помилок бухгалтеру дитячих садків по нарахуванню батьківської плати.

Актуальне питання по виготовленню проекту інвентаризації земель. Міський голова доручив секретарю міської ради зв’язатися з проектною організацією та вирішити нарешті це питання.

Майстру робочої групи з  благоустрою міста Гончаренко Н.А. дано завдання  взяти рахунок на закупівлю ялинкових прикрас, а головному бухгалтеру міської ради провести оплату рахунків.

Питання об’єднання територіальних громад –є важливим на сьогоднішній день. Для об’єднання  громад потрібно провести ряд процедур. Розпочати потрібно з розпорядження  міського голови про внесення ініціативи на об’єднання та винести це питання на обговорення громади та на сесію міської ради.

До міської ради звернулися представник від громади та підприємець про заборону вилову риби на р.Тясмин сітками та  зарибити  річку (за рахунок підприємців)мальком білого амура та товстолобика для очистки річки від зарослів очерету та водоростів.  Дане питання голова доручив вивчити секретарю міської ради Плєшканю А.М.

  • Переглядів: 136
  • 23.11.2015