Голодомор

Запрошуємо жителів міста на мітинг-реквієм 28.11.2015 року на 15год.30 хв до пам»ятника Голодомору.

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, як Голодомор 1932 — 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

Сьогодні голодомор — не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Ця трагедія, масштаби якої не можна збагнути, мала місце і на нашій землі..

Нині на всіх громадянах незалежної України лежить величезна відповідальність перед полеглими нашими співвітчизниками — зберегти пам’ять про жертви голодомору. Ми повинні винести належні уроки з трагічних подій історії, щоб не допустити їх у майбутньому.

Сьогодні, в річницю Великого Голоду, з метою забезпечення належного вшанування постраждалих від голодоморів Україна по селам, містечкам і містах, вшановує своїх загиблих предків простим, щирим молебнем і панахидою.

Ми не маємо права знехтувати уроками минулого!

Схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам’ять жертв голодомору та політичних репресій хвилиною мовчання і запалюванням поминальних свічок.

Вічна пам’ять загиблим!

  • Переглядів: 167
  • 26.11.2015