Цього року має початись будівництво сонячної електростанції у нашому місті.

Дозвольте повідомити громаду про важливу подію: цього року має початись будівництво сонячної електростанції у нашому місті.

Так, новітні технології 21 століття, про котрі раніше ми могли тільки мріяти або бачити по телевізору, з новин про розвинуті країни, тепер будуть працювати на економіку нашого міста.

Хоча договір про будівництво з ТОВ «Чиста енергія 2011» був підписаний ще у грудні 2012 року, але умови контракту, в якому було прописано встановлення тільки вітчизняного обладнання, заважали старту проекту по причині відсутності відповідного виробництва в Україні на той час.

Але все змінюється…

Вважаю зайвим пояснювати важливість цієї події, але дозвольте привести декілька фактів:

1) За оренду біля 50 гектарів землі в районі полів аерації колишнього цукрового заводу ТОВ «Чиста енергія 2011» платить чималі кошти у бюджет міста, які цього року становитимуть 849 тис. грн. або 70 тис. грн. кожного місяця!

2) Це дасть місту більше ніж 30 робочих місць, котрі своїми податками також сприятимуть поповненню бюджету громади у наш непростий час.

3) ТОВ «Чиста енергія 2011» допоможе нам за свій рахунок вирішити проблеми з деградацією інфраструктури, що виникнули там після ліквідації цукрового заводу.

4) Альтернативний виробник електроенергії створить конкуренцію на ринку, що вважаю дуже позитивним, бо монополізм є дійсною проблемою нашої держави.

Переконаний, це тільки початок нашої подальшої співпраці з ТОВ «Чиста енергія 2011».

І останнє…Громада,на мій особистий погляд, це єдиний організм, де (якщо продовжити аналогію) кожен орган діє на користь цілого.

  • Переглядів: 186
  • 14.04.2016