Зі святом Покрови, Днем Козацтва та Днем захисника України

Шановні кам’янчани, друзі та гості міста!

Прийміть щирі вітання зі святами – Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, а з недавніх пір в цей день ми святкуємо й День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже, ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак — це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ — свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Споконвіку Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

Міський голова                                                                                                                                                     Тірон В. І.

  • Переглядів: 213
  • 12.10.2016