Благоустрій Кам’янки за взірець

Нещодавно Кам’янку відвідала делегація з міста Корсунь-Шевченківський, для перейняття досвіду по благоустрою міста.

Делегація з корсунщини відвідала Кам’янку 20 липня, щоб більш детально ознайомитися зі змінами, що відбуваються в нашому місті в сфері благоустрою, адже за останні роки, вигляд центральної частини змінився кардинально і це було неодноразово відзначено, як пересічними мешканцями так і гостями з інших міст. Делегацію очолював міський голова міста Корсунь-Шевченківський — Гайдай Олександр Васильович. Основними питаннями якими цікавилися гості стосувалися благоустрою міста, утримання інфраструктури, ремонтами доріг, бюджетною політикою та іншими питаннями. В даний час наше місто має практичний досвід та результати роботи з благоустрою міста,  а також стратегію подальшого розвитку. Тож  в ході зустрічі з керівництвом міської ради, гості отримали багато цікавої та корисної інформації, а також поділилися своїми напрацюваннями.

Проводячи екскурсію центром міста, міський голова Володимир  Іванович Тірон, розповів про об’єми роботи, що були виконані в цьому році, плани на майбутнє, проблеми з якими стикалися під час виконання робіт. Гості були вражені масштабами виконаних робіт, як для невеликого міста, зокрема, відзначили площу Небесної Сотні та пам’ятний знак героям Небесної Сотні, що вражає своєю неординарністю. Також, міський голова, відзначив, що в цьому році благоустрій міста Кам’янка, був гідно відзначений в обласному конкурсі «Територія комфорту», де було зайнято перше місце в одній з номінацій.

Це вже не перша делегація, яка відвідує Кам’янку для перейняття досвіду, раніше в місті побували гості з Чигирина, Городища та з смт Олександрівка Кіровоградської області. Маємо сподівання, що зміни, які відбуваються в нашому місті та його потенціал стануть прикладом і для інших маленьких міст Черкаської області та України в цілому.

_DSC1136 _DSC1137

  • Переглядів: 149
  • 24.07.2018