Чи для всіх правосуддя однакове?

Останнім часом діяльність Кам’янської міської ради знаходиться під постійним тиском правоохоронних структур. З 2015 по 2018 рр., правоохоронцями було проведено сім ідентичних перевірок діяльності міської ради у сфері будівництва та ремонту об’єктів інфраструктури міста, за результатами яких жодного факту корупційних зловживань з боку міської ради не виявлено.

Так, в черговий раз «перевірити» діяльність міської ради вирішили співробітники  ГУ НП в Черкаській області, які залучили будівельних експертів, що мають перевірити якість робіт та знайти дефекти по капітальним та поточним ремонтам доріг та тротуарів в місті. В той же час на звернення депутатів міської ради до прокуратури та правоохоронних органів про перевірку об’єктів, що розташовані на території міста, але виконувалися іншими суб’єктами господарювання, залишаються без розгляду. Так, за коментарями прокуратури, для перевірки таких об’єктів в них не вистачає працівників та довгої черги на проведення експертних досліджень, що викликає підозру про упередженість правоохоронної системи України, яка так і виконує брудні політичні замовлення  на користь провладних державних органів, які всіляко намагаються зупинити реформу децентралізації на місцях та утриматися в своїх «нагрітих» кріслах.

Перевірки діяльності Кам’янської міської ради тривають вже не вперше, де за результатами попередніх перевірок, порушень не було виявлено, тому маємо сподівання, що чергова «перевірка» підтвердить факт належної якості виконання робіт з будівництва та ремонту об’єктів інфраструктури міста._DSC0082 _DSC0028 _DSC0035 _DSC0038 _DSC0045 _DSC0050 _DSC0056 _DSC0070 _DSC0073 _DSC0078

  • Переглядів: 146
  • 17.10.2018