Делегація кам’янської громади відвідала фестиваль патріотичної пісні

В суботу 21 липня делегація Кам’янської об’єднаної громади відвідала фестиваль патріотичної пісні «Дорога до миру», що проходив в Маловисківській об’єднаній громаді Кіровоградської області.

 Об’єднана громада Малої Виски подібна до Кам’янської, але з відчутною різницею, вони об’єдналися ще у 2015 році, тому мають, що показати та чого навчити. На фестивалі делегація кам’янчан, представлялася, апаратом міської ради на чолі з міським головою, депутатським корпусом, працівниками відділів міської ради. Мета поїздки була, в першу чергу, взяти участь у фестивалі патріотичної пісні «Дорога до миру», де нашу громаду представляла Дроботенко Віра Петрівна, яка виконала дві патріотичні пісні, одна з яких авторська. Мета фестивалю полягає в підтримці патріотизму серед населення та заохочення авторів пісень та виконавців в розвитку української пісні, серед яких багато учасників АТО. Також ціллю поїздки було перейняття досвіду в організації проведення фестивалів та інших культурних заходів, адже громада Малої Виски проводить фестиваль не вперше.

В минулому році делегація Кам’янської міської ради, відвідувала Малу Виску з метою вивчення та перейняття досвіду по децентралізації на шляху до створення Кам’янської міської об’єднаної громади.

IMG_4964 IMG_4974 IMG_4999 IMG_5002 IMG_4917 IMG_4926 IMG_4933 IMG_4939 IMG_4946 IMG_4957 IMG_4959Отримані враження та практичні поради, під час поїздки до Малої Виски, допоможуть більш професійно та якісніше проводити культурні заходи такі, як фестиваль Kamyanka Music Fest, що вперше проводився в червні цього року та день міста.

  • Переглядів: 85
  • 25.07.2018