День гідності та Свободи

21 листопада 2016 руку біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» відбулося вшанування Дня Гідності та Свободи, який був установлений указом президента „Про День Гідності та Свободи” від 13 листопада 2014 року. Саме цього дня три роки тому, розпочалася нова сторінка історії боротьби нашого народу, проти тих, хто прагнув позбавити нас свободи та підірвати основи демократії. Люди, які перші постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, показали, що наша нація і зараз може боротися за свою гідність та честь, відстоювати свій європейський вибір. Події Майдану 2013-2014 показали, що народ може згуртуватися і протистояти загрозам, що перед ним постають. Нажаль, не всі пережили події того часу, люди, які загинули на Майдані, показали нам і світу, що ми українці готові помирати за свої ідеали. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави. І ми маємо пам’ятати про їхню жертву і робити все, щоб вона не була марна.

Після подій Майдану залишилося дуже багато запитань та проблем, які нам ще доведеться вирішити і це потрібно робити якнайшвидше, і робити добре, бо терпіння та підтримка світу та народу не безмежна. Якщо не буде результату, то за що помирали люди на Майдані? У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для проведення реформ, перебудови країни та захисту свободи Української держави.

На вшануванні були присутні керівники району, міський голова, учасники Майдану та жителі міста. Вшанування закінчилося хвилиною мовчання за загиблими героями Майдану, учасниками АТО та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

 

  • Переглядів: 223
  • 21.11.2016