День звільнення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня в Україні ось вже 72 рік, як відзначається знаменний день для нашої батьківщини, нашого народу День визволення України від німецько-фашистських загарбників. З нагоди такої пам’ятної дати відбувся мітинг за участі Міського голови Тірона В. І., Голови районної ради Сундукова С. О., Першого заступника голови РДА Солошенка Б. М. та Голови районної організації  «Ради ветеранів» Засядька О. М., ветеранів і жителів міста.

Визволення України почалося під час Сталінградської битви (листопад 1942 — лютий 1943), яка поклала початок корінному перелому у війні на користь СРСР. Перші населенні пункти України в східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 р. Масове ж визволення українських земель почалося в ході Курської битви (5 липня — 23 серпня 1943 р.). У 1944 р. радянське командування силами чотирьох Українських фронтів здійснило серію наступальних операцій, остаточно визволивши територію України. 28 жовтня 1944 р. територія України була остаточно визволена від загарбників. У ході визвольних операцій 1944 р. на Україні загинуло понад 3,5 млн. воїнів. Український народ зробив величезний внесок у перемогу над Німеччиною і її союзниками.

В своїй промові міський голова торкнувся до болючої теми для нашого народу, про нову окупацію території нашої країни, тими хто донедавна називався другом, братом, сусідом. А тепер став агресором і вбиває та нищить наше населення, міста на території Донбасу. І висловив сподівання, що скоро ми будемо відзначати нову дату, дату звільнення України від російського агресора.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

міська рада

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

міська рада

  • Переглядів: 251
  • 28.10.2016