Дитячому садочку «Ізумруд» — 25 років!

Кожне свято у дитячому садочку завжди особливе, адже головні його учасники дітки, які своєю щирістю дарують радість  усім присутнім. Атмосфера свята відчувалася варто були лише переступити поріг садочка.  Так 2 лютого своє 25-річчя святкував дитячий садочок «Ізумруд», колектив якого разом з юними вихованцями закладу підготували святкову програму, що вразила гостей своєю насиченістю та креативністю. На свято прийшли батьки та гості, які дарували садочку теплі слова вітань та цінні подарунки. Особливо вразили присутність вітання колективу Кам’янської дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського та гостей з міста Сміла, колективу дитячого садочка «Калинка» з яким ДНЗ «Ізумруд» товаришує та підтримує дружні відносини вже багато років.

Не оминули таку визначну подію і апарат міської ради на чолі з міським головою В. І. Тіроном. Під час своєї вітальної промови міський голова подякував колективу за його титанічну роботу, адже працю з дітьми вимагає самовіддачі та любові до своєї професії, будь то вихователь чи кухар. Звернувся міський голова і до юних вихованців побажав вирости гідними представниками свого міста, адже становлення людини починається з самого дитинства, яке діти і проводять в дитячому садочку, а в свою чергу пообіцяв зробити все, щоб діти жили в чистому та процвітаючому місті. Але не одними словами вітали садочок очільники міста. Так з нагоди 25-річчя дитячого садочка, четверо працівників закладу були відзначені грамотами міської ради. Особливу подяку міський голова та гості висловлювали і завідуючій садочка Тихоглаз Марії Миколаївні, яка отримала почесну грамоту Черкаської обласної ради, за багаторічну працю та з нагоди свята. На завершення вітання садочку був подарований ноутбук та кольоровий принтер, який покращить роботу колективу закладу.

На сам кінець хочеться побажати колективу закладу наснаги в своїй роботі, а юним вихованцям запам’ятати роки проведені в садочку тільки з найкращої сторони, знайти перших друзів та вирости гідними синами та дочками свого міста.

 

DSC_0609 DSC_0611 DSC_0615 DSC_0620 DSC_0627 DSC_0632DSC_0417 DSC_0421 DSC_0444 DSC_0545 DSC_0549 DSC_0553 DSC_0558 DSC_0572 DSC_0580 DSC_0604 DSC_0606

  • Переглядів: 197
  • 06.02.2018