Громадське обговорення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва мережі водогону по вулицях: Сердюка, Л.Толстого, Мічуріна, Зелена, Я.Мудрого, І.Гонти, Привокзальна в м. Кам’янка, Черкаської області» з метою врахування громадських інтересів.

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради оголошує процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості з обговорення матеріалів проекту «Детальний план території для будівництва мережі водогону по вулицях: Сердюка, Л.Толстого, Мічуріна, Зелена, Я.Мудрого, І.Гонти, Привокзальна в м. Кам’янка, Черкаської області».

Замовником даної документації є виконавчий комітет Кам’янської міської ради Черкаської області.

Розробником даної документації є ТОВ «СТАНА ЛТД».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 18 червня 2019 р. о 10.00 год. за адресою: м. Камянка вул. Героїв Майдану, 37 (зал засідань Будинку рад).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в відділі житлово-комунального господарства, будівництва та інвестицій виконавчого комітету Кам’янської міської ради за адресою: м. Кам’янка вул. Героїв Майдану, 37, каб. № 4, тел. 6-19-07.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо до 16 червня 2019 року надсилати до виконавчого комітету Кам’янської міської ради за вказаною вище адресою.

  • Переглядів: 17
  • 17.05.2019