Інформація для жителів міста від Кам’янського УЕГГ

Відповідно до п.6.1. «Правил безпеки систем газопостачання» безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/ або орендар (наймач). Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів повинні виконуватись спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політикуз питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Періодичній перевірці та прочищенню підлягають:

— димоходи опалювальних печей, ємкісних газових водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно – не рідше ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік – 2 рази на рік (навесні та восени).

Вентиляційні канали підлягають перевірці та прочищенню одночасно з димовими. У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці 1 раз на рік.

Один примірник акта перевірки і прочищення димових каналів передається газорозподільному підприємству. Строк зберігання актів – 12 місяців.

Довідки за телефонами: 6-17-04, 6-14-44.

  • Переглядів: 162
  • 09.02.2016