Інфраструктура громади поповнилася новими спортивними та дитячими майданчиками

Наприкінці минулого року до бюджету Кам’янської міської об’єднаної громади за сприяння народного депутата України С. Я. Рудика, надійшла субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, за рахунок якої були придбані шість майданчиків на загальну суму 469 650 грн. Було придбано спортивні та дитячі майданчики, які встановилися у всіх населених пунктах громади.

Так, в селі Юрчиха було встановлено дитячий та спортивний майданчик, що розташовані біля сільського будинку культури, неподалік від школи та дитячого садочка. Тепер юні юрчани можуть проводити активно своє дозвілля.

В селі Тимошівка встановлено спортивний майданчик біля школи. Розміщення майданчика дозволить проводити активні заняття фізкультурою та спортом на свіжому повітрі.

В місті Кам’янка встановлено два дитячих майданчика в мікрорайонах «Вокзал» та «Чмижина», що значно поліпшило благоустрій цих, віддалених від центру міста, районів. Згодом на території мікрорайону «Вокзал» планується встановлення спортивного майданчика.

Встановлені майданчики покращать дозвілля малечі та старшого покоління, а з настанням весняного тепла стануть одними з місць, де збиратимуться жителі. Та хочеться ще додати, що від кожного з нас залежить скільки ці майданчики прослужать на користь громади, адже є вже прикрий досвід, коли подібні майданчики руйнували хулігани. Тож бережімо громадське майно, яке має слугувати громаді.

  • Переглядів: 67
  • 28.03.2019