Кам’янчани відзначили День пам’яті та примирення та День Перемоги

Традиційно для нашого міста ввечері 8 травня о 20.30 відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, які приурочені до 74-й річниці закінчення Другої Світової Війни. В нашому місті традиція відзначати День пам’яті та примирення розпочалася в далеких 60-х роках ХХ, окрім Кам’янки, подібна факельна хода проходить, ще у низці населених пунктів країни, але саме в нашому місті, вона стала невід’ємною традицією.   Участь в святковій колоні приймали керівництво Кам’янської об’єднаної громади, керівництво району, народний депутат України, учасники бойових дій в Афганістані та на сході України, учні кам’янських шкіл, жителі та гості міста. Свій рух колона розпочала від стадіону «Авангард» та попрямувала до Обеліску Слави. Цьогорічну колону очолювали учасники Кіровоградської обласної організації військово-історичного клубу «Пам’ять» з смт Олександрівка, що рухалася на ретро техніці часів Другої світової війни. Біля Обеліску Слави відбувся мітинг присвячений заходам 74-ї річниці завершення Другої Світової Війни, в якому взяли участь керівництво Кам’янської об’єднаної громади та району, гості, жителі міста та учні шкіл. Виступаючі говорили слова подяки ветеранам, які здобули ту тяжку перемогу, та слова вдячності тим, хто захищає нас від ворога на сході країни та про недопущення таких війн в майбутньому.

Заходи з відзначення 74-ї річниці Дня Перемоги 9-го травня розпочалися із проходження колони, яка розпочала свій рух від готелю «Кам’янка» та пройшла до Обеліску Слави. В цьогорічному мітингу приймали участь і ветерани Другої Світової Війни, що були почесними гостями на заходах з відзначення 74-ї річниці Перемоги над Німеччиною. В своєму виступі міський голова Тірон В. І. говорив слова подяки ветеранам, які своїми зусиллями здобули цю важку перемогу, про героїв, що захищають нас на сході від ворога, з яким наш народ воював пліч-о-пліч у Другій Світовій Війні, про те, що ми не повинні більше ніколи допускати таких страшних подій. На завершення міський голова побажав всім миру та благополуччя.

По закінченню мітингу жителів, гостей міста та ветеранів запросили на святковий концерт, який відбувався на площі біля «АТБ».

  • Переглядів: 41
  • 09.05.2019