Кам’янчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. На мітинг зібралися небайдужі жителі громади, учасники подій на Майдані, керівництво громади та району. Присутні зібралися, щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні, всіх захисників України. Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність. Тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що доля всієї України вирішується на Майдані на який вони прийшли кожен своїм шляхом з усієї України. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом.

Зараз ми живемо у вже іншій державі, де проводяться реформи в різних сферах життя, за які боролися люди на Майдані. Сьогодні ми отримали без візовий режим, який став однією з причин початку подій 2013-2014 рр. Проходять реформи децентралізації, освіти, медицини та інші. Головне, щоб вони не призвели до нового сплеску народного гніву. Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної сотні. Зміни й зрушення в різних сферах життя, часом не такі швидкі, як хотілося б, які втілюються різними гілками влади, — це теж продовження Революції гідності.

На завершення мітингу учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та провівся літургійний молебень.

  • Переглядів: 43
  • 20.02.2019