Кам’янчани вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в нашій державі відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні біля пам’ятного знака героям Чорнобиля, відбулися вшанування мужніх людей, чоловіків та жінок, що в трагічний та небезпечний час, коли сталося велике лихо в нашій державі, аварія на ЧАЕС, приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків. Та аварія стала новим шрамом на долі нашого народу, що глибоко врізався у серця та душі українців на чиї долі вплинула трагедія.  Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають. Наслідки аварії на ЧАЕС ми відчуваємо і нині, а саме прикро, що їх відчуватимуть і наші нащадки.

Сьогодні, ліквідатори і ті на кого вплинула аварія на ЧАЕС потребують допомоги, піклування та захисту, як від держави, так і від органів місцевого самоврядування, так і від кожного з нас.

_DSC0670

_DSC0691 _DSC0664
_DSC0672

  • Переглядів: 37
  • 14.12.2018