Кам’янська громада ділилася досвідом з міськими та селищними головами Полтавщини та Кіровоградщини

11 червня до Кам’янської об’єднаної громади в рамках програми  «Маршрути успіхів», проекту #ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, завітали міські та селищні голови з Полтавської та Кіровоградської областей.

Метою візиту було вивчення досвіду управління фінансами, інфраструктурою, освітою в рамках діяльності об’єднаної громади. Адже деякі громади, яких представляли міські голови, перебувають на шляху об’єднання або нещодавно об’єдналися. Для гостей була проведена зустріч з міським головою Кам’янської громади – членом правління Асоціації міст України – Володимиром Івановичем Тіроном та спеціалістами виконавчого комітету. Під час зустрічі голова розповів про життя громади, її плани, проблеми, які виникають в життєдіяльності громади та шляхи їх вирішення. Гостей цікавили питання по формуванню бюджету, управління системою освіти, благоустрою та інші питання. На всі питання, які цікавили гостей були надані вичерпні відповіді.

Після обговорення робочих питань для міських та селищних голів була проведена екскурсія містом, де гості могли на власні очі побачити роботи з благоустрою міста, а саме, площу Героїв Небесної Сотні та сакурову алею. Гостям була проведена екскурсія на хлібопекарню ТОВ «Гервест», де гості мали змогу подивитися на технологію виготовлення хлібо-булочних виробів на новітньому обладнанні, як приклад розвитку місцевого підприємництва. Також були проведені екскурсії музеями міста та Тясминським каньйоном, що залишили незабутні враження від відвідин Кам’янки.

  • Переглядів: 33
  • 12.06.2019