Кам’янська міська об’єднана територіальна громада розпочала роботу з розробки Стратегії розвитку

Одним з головних аспектів розвитку будь-якої громади – є чітке уявлення цілей, яких вона хоче досягти в довгостроковій перспективі. Так, 4 квітня в залі засідань Будинку рад відбулося перше засідання робочої групи з планування Стратегії розвитку Кам’янської ОТГ. До складу групи міг увійти кожен мешканець громади, що подав відповідну заяву до міської ради. В склад робочої групи  увійшли працівники апарату міської ради та виконавчого комітету, депутати міської ради, представники освіти, релігійних організацій, бізнесу та громадські активісти. Засідання відбувалося за сприяння Черкаського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», який представляв радник з питань регіонального розвитку – Перерва Григорій Леонідович.

На першому засіданні було заслухано приклади написання Стратегій розвитку об’єднаних громад Черкащини та України вцілому. Намічено подальший план дій, який включатиме тісну співпрацю органів місцевого самоврядування з жителями громади, зокрема, проведення анкетування мешканців щодо подальшого розвитку об’єднаної громади. Своє бачення розвитку громади висловив і міський голова Тірон В. І., який в першу чергу баче Кам’янську об’єднану громаду, як туристичний центр.

В ході засідання учасники робочої групи  висловлювали свої побажання та бачення розвитку громади, а саме: покращення благоустрою, розміщення інформації на стендах, табличках, біл-бордах задля реклами туризму, залучення інвестицій, а також про активну роботу органів місцевого самоврядування з громадськими активістами, населенням та підприємцями. Наступна зустріч робочої групи запланована на кінець травня початок червня, на якій будуть представлені перші напрацювання._DSC0660 _DSC0663 _DSC0652 _DSC0654 _DSC0658

  • Переглядів: 146
  • 05.04.2018